ГоловнаЗапрошення

Запрошення     Обираючи весільні запрошення Львів, перш за все, обирає їх під стиль весілля. Сьогодні надзвичайно популярними стали тематичні весілля, і запрошення на весілля повинні відповідати загальній стилістиці.

     Саме з весільних запрошень ваші гості починають складати собі в уяві майбутнє святкування, планувати своє вбрання, можливі подарунки і привітання. Тож, якщо ви бажаєте зробити свій весільний день тематичним, варто визначитись з форматом перед тим як запрошення на весілля купити.

     Щодо можливих стилів весілля, найпопулярнішими сьогодні вважаться такі:

 • Весілля в українському стилі;
 • Весілля в стилі Тіффані;
 • Квіткове весілля;
 • Вінтажне весілля;
 • Прикольне, веселе весілля;
 • Весілля в стилі Ретро;
 • Весілля в форматі Стиляги;
 • Весілля в форматі улюбленого фільму/мультфільму;
 • Кольорове весілля – де переважають один-два кольори;
 • Веселкове весілля – з усіма кольорами веселки;
 • Та багато ін.

     Як бачимо, є над чим подумати. Та, мабуть можна зробити вірне припущення, що наречена давно вже визначилась з бажаним форматом весілля. І подумки давненько вже складала картини, підбирала аксесуари і сукню, і, можливо, навіть ділилась цими думками з нареченим або з подругами.

     То ж розглянемо трішки детальніше кожен варіант і спробуємо підібрати весільні аксесуари і весільні запрошення у Львові під кожен з форматів весілля.

     Весілля в Українському стилі

     Весілля в українському стилі або ж весілля в національних традиціях має відповідати певним вимогам, хоча чітко їх притримуватись ніхто не може зобов’язати:

 • Вишиванка для нареченого та нареченої;
 • Віночок для нареченої, можна з різнокольоровими стрічками;
 • Букет нареченої з польових квітів – маки, ромашки, соняшники, волошки, жито;
 • Червоні та білі кольори в декорі бенкетної зали;
 • Весільні рушники з українською вишивкою для рідних обрядів та для декору;
 • Страви національної української кухні;
 • Запрошення на весілля в українському стилі.


     Якщо ви любите Україну і бажаєте навіть на своєму весіллі відчувати себе її невід’ємною частиною – можете організувати весілля в українському стилі.

     Щодо вбрання наречених, вишиванку для молодого підібрати не складно – та й скоріше за все, у нього уже є вишиванка. Однак весілля – чудовий привід купити вишиванку обновку. Бажано білого кольору. Брюки, штани, джинси, шаровари – це уже на вибір молодят.

     Для нареченої весільна сукня в українському стилі може мати безліч варіацій – як від білої сукні з вставками вишивки або національних елементів до традиційного українського національного костюму.

     Тут варто підмітити момент одягу гостей. Щоб не псувати загальну картину української стилістики, бажано, щоб і гості мали право відчути себе частинкою вашого свята. Тому в запрошенні на весілля в українському стилі вкажіть одним реченням своє побажання бачити їх у вишиванках. На щастя, сьогодні варіації вишиванок дуже різноманітні і навіть дівчата-модниці можуть знайти собі вишукану сукню в українському стилі. Запрошення на весілля в українському стилі бажано відправляти за місяць-два, щоб був час придбати відповідний національний одяг усім бажаючим – інколи знайти вишиванку до душі може бути складно. Можливо, хтось захоче вишити її самостійно.

     Але не варто в запрошенні на весілля ставити чіткі вимоги щодо вбрання гостей. Адже, якщо ви відправляєте їм весільні запрошення, значить ви б хотіли їх бачити в будь-якому одязі на своєму святі. А надто жорсткі вимоги в запрошенні на весілля у Львів можуть негативно налаштувати частину гостей.

     Купити запрошення на весілля в українському стилі ви можете у нас на сайті. Ми пропонуємо обрати серед зразків запрошень на весілля в українському стилі найкрасивіше на вашу думку. Майже всі весільні запрошення в українському стилі ручної роботи, тому можна вислухати ваші побажання та внести деякі зміни. Запрошення на весілля фото ви знайдете в даному розділі.

     Весілля в стилі Тіффані

     Такі святкування проводять досить давно. Звісно, не важко здогадатись, що мова йде про весілля, назва формату якого походить від однойменного ювелірного бренду. А так сталось, що фільм, який найчастіше асоціюється з даним брендом, став надзвичайно популярним та полюбився багатьом. От і виникло бажання у безлічі наречених святкувати весілля в стилі Тіффані.     Що важливо пам’ятати при виборі весільних аксесуарів та плануванні весілля в стилі Тіффані?

 • Кольорова гама весілля – це яскрава бірюза, наближена до блакитного та білі кольори;
 • В декорі зали, образі наречених та деталях повинно бути багато вишуканості і витонченості;
 • Весільний торт та тістечка – не прості,а особливі, виготовлені кваліфікованим кондитером;
 • Квіти на весілля в стилі Тіффані – це орхідеї, вишуканий цвіт фруктових дерев;
 • Прикраси, обручки  – від Ювелірного дому Тіффані;
 • Запрошення на весілля в стилі Тіффані – в біло-бірюзових тонах.


     Це такі основні напрямки, які задають простір для загальних дій. Варто переглянути фільм «Сніданок у Тіффані» та піддивитись там різні деталі тієї епохи. Вся стилістика фільму витончена та елегантна – таким і має бути ваше весілля. А ще довершеним. Кожнісінька деталь повинна бути закінченою і знаходитись на своєму місці. Саме тому весілля у стилі Тіфані – це непросте завдання, на підготовку якого піде чимало зусиль,коштів і часу. Але воно того варте! Безумовно!

     Запрошення на весілля в стилі Тіффані – витончені листівки з оригінальним декором або ж навіть максимально прості. Та все ж, оскільки яскравий бірюзовий колір став такою собі візитною карткою Тіффані – він повинен бути присутнім і на ваших весільних запрошеннях у Львові.

     Запрошення на весілля купити у Львові для весілля можна готові, можливо замовити виготовлення запрошень на весілля ручної роботи. Так ви зможете внести свої корективи і майстер врахує ваші побажання щодо запрошень на весілля в стилі Тіффані. Звісно, можна виготовити запрошення на весілля своїми руками. Обирати вам.

     Для організації весілля в стилі Тіфані рекомендується замовити послуги досвідченого організатора весіль.

     Квіткове весілля у Львові

     Коли наречені бажають відсвяткувати свій день в квітковому стилі – це свято для флористів:) Зрозуміло, що для квіткового весілля в декорі буде дуже багато квітів. Будь-яких.

     Найчастіше використовують такі рослини для проведення квіткового весілля:

 • Орхідеї;
 • Троянди;
 • Польові квіти – ромашки, волошки,маки, соняшники;
 • Кали або лілії;
 • Піонії та ін.

     Вибір квіткового стилю весілля залежить від вподобань молодят – в такому святкуванні обрані вами квіти можуть змінюватись або в залежності від певного кольору або ж в залежності від виду квітки.

     Ці квіти мають бути присутні в декорі, в бутоньєрках та букетиках нареченої і подружок, на запрошеннях на весілля.

     Запрошення на весілля в квітковому стилі і Львові на нашому сайті є декількох видів. Наші весільні запрошення не містять живих квітів, оскільки це було б незручно при відправці самих запрошень і проблематично зберегти їхню свіжість на запрошенні на весілля.  То ж, ви можете при особистому врученні весільного запрошення додати до нього живу квіточку.

     Вінтажне весілля

     Весілля у вінтажному стилі має багато спільного з американським стилем середини минулого сторіччя. Стримана вишуканість з відтінком старовини – ось короткий опис вінтажності на вашому весіллі.

     З основних рекомендацій можна виділити:

 • Білосніжна сукня, фата, мереживні рукавички, панчохи з підв’язками;
 • Смокінг нареченого чорний та елегантний, метелик замість краватки або жабо;
 • Ретро автомобіль;
 • Квіти повинні бути з відтінком простоти та старовини;
 • Декор на весілля у вінтажному стилі теж підбирається з нальотом старовини, дуже модно використовувати пташині клітки;
 • Запрошення на весілля у вінтажному стилі можуть бути у вигляді старих листівок, або ж з елементами потертості, з декором з пташиних кліток.

     Весільні запрошення у вінтажному стилі у Львові ви можете як виготовити своїми руками, так і замовити уже готові. Обирайте те, що вам до смаку. А вантажні запрошення на весілля надихнуть і налаштують ваших гостей на майбутнє вишукане свято.


     Веселе, прикольне, смішне весілля

     Це таке весілля, яке не має особливих обмежень і рамок. Головне на святкуванні – це безліч радощів і сміху. Безперечно важливо найняти хорошого ведучого. Запрошення на весілля в прикольному стилі на нашому сайті ви можете обрати з безлічі варіантів – цей розділ особливо вдало представлений у нас.

     Причому, веселі весільні запрошення купити можна для будь-яких стилів весілля. Гостям дуже подобається отримувати запрошення на весілля в прикольному стилі. Серед них ви можете виокремити об’ємні запрошення на весілля у Львові, запрошення на весілля анімовані – з рухливими елементами. Ці запрошення привертають увагу гостей надовго – вони можуть бавитись такими запрошеннями днями і будуть показувати усім знайомим.

     Запрошення на весілля інших стилів ви теж знайдете на нашому сайті. Це можуть бути:

 • Запрошення на весілля в форматі Стиляги;
 • Весільні запрошення в ретро стилі;
 • Запрошення на весілля різних кольорів – майстри запрошень ручної роботи з радістю вислухають ваші побажання.

     Сучасна організація весілля вимагає творчого підходу в кожній ситуації. Вже дуже рідко можна побувати на звичному весільному бенкеті – без зайвих прикрас, аксесуарів, все лише необхідне. Бажання бути кращими за інших спонукає кожну молоду пару додавати щось нове, або ж принаймні, не відставати від традицій та трендів у весільній моді. Бувають на весілля своїх друзів, майбутні молодята все запам’ятовують і відмічають подумки деталі, які б вони удосконалили, а які б викинули зі святкової програми взагалі.

     Це стосується усіх весільних аксесуарів, а без них сьогодні не обходить ніяке весілля. 

     Раніше обов’язковими предметами на весіллі були вишиті рушники, весільні келихи, які існувала традиція розбивати, також обов’язковими були корзинки для пелюсток, весільні свічки. Сьогодні ж список обов’язкових весільних аксесуарів у Львові значно розширився. З однієї сторони, вимагаючи вкладання більшої кількості коштів у святкування, а з іншої – роблячи ваше свято дійсно неймовірним і чарівним. А, оскільки, справжнє весілля буває раз у житті, то і економити на ньому не прийнято. Хоча дехто може ставитись до святкування скептично, все рівно ви будете згадувати його всі подальші роки. А також про нього вам не дадуть забути ваші родичі та знайомі. Тому намагайтесь зробити все можливе, щоб в хорошому значенні вразити своїх гостей.

     Запрошення на весілля Львові теж відносяться до обов’язкових атрибутів весілля. Навіть не до атрибутів святкування, а до весілля загалом. Запрошення на весілля – один з перших етапів підготовки, адже вони вручаються ще задовго до самої церемонії. Доцільно запрошення на весілля у Львові замовляти вже після того, як зарезервовано залу, та подано документи в центр реєстрації шлюбів і домовлено про вінчання. Весільні запрошення у Львові замовити можна на сайті Forevent з друком вашого тексту. Саме тому потрібно визначитись з датою та часом церемонії і початку бенкету. У весільних запрошеннях ми можемо надрукувати імена ваших гостей, або ж можемо залишити порожню стрічку – і ви впишете їх вручну. Обидва випадки мають переваги. Перший – економія часу. Адже в електронному вигляді ви все рівно будете складати списки. А відправити його нам при замовленні запрошення на весілля у Львові не складе особливих труднощів. Ручний підпис імен гостей в запрошенні на весілля у Львів викликає хвилю вдячності та поваги з боку запрошених – їм надзвичайно приємно розуміти, що їхнє ім’я було написано вами особисто. До того ж, в такому випадку, ви можете замовити весільні запрошення з друком вашого тексту, але ще без готового списку гостей – який ви зможете згодом ще редагувати і відповідно підписувати запрошення.

     Щодо відповідності запрошень на весілля стилю самого свята – тут можуть бути нюанси. Ідеально буде, якщо запрошення на весілля буде розповідати передісторію самої тематики весілля і ви можете вказати свої побажання щодо одягу гостей, або деяких необхідних аксесуарів. Якщо ви точно не визначились зі стилем весілля – замовляйте весільні запрошення ті, які вам до смаку, тобто просто видаються красивими.

     Обирати є чого. Перш за все хочеться відмітити запрошення на весілля в українському стилі. Весільні запрошення в українському стилі теж можуть бути різними – класичними, у вигляді сувоїв, з декоративними квітами та іншими елементами. Або ж весільні запрошення в народних українських кольорах. Любов до України прагне виразити все більше молодят. Тому запрошення на весілля в українському стилі замовляти стає досить модно. Якщо навіть ваше весілля не буде цілком традиційним українським, ви маєте право відправити весільні запрошення в українському стилі. А якщо ви підберете на святковий стіл весільні аксесуари в українському стилі – бонбоньєрки, гостьові картки, номери столів – буде дуже добре сприйнято гостями.

     Часто почали проводити дуже веселі святкування. Прикольні бенкети зі смішними номерами та конкурсами. Для такого формату весіллями підготували для вас колекцію веселих запрошень на весілля. Більшість із них рухливі, а саме тому дуже цікаві. Рухливі весільні запрошення ви можете переглянути, обравши в фільтрах анімовані весільні запрошення. Також ви можете відокремити для себе весільні запрошення прикольні.  Вони усі кольорові та дуже гарні. Якщо ви веселі сучасні молодята – такі весільні запрошення у Львові і по всій Україні саме для вас. 

     Більш ніжні та вишукані запрошення на весілля ви теж знайдете в каталозі. Мереживні, з декоративним зображенням квітів та метеликів, елегантні і стильні – це все про наші весільні запрошення. 

     Якщо охарактеризувати їх одним словом – то ми скажемо, що всі вони просто чарівні весільні запрошення. Заходьте та обирайте!

     Прекрасного і чарівного вам свята і життя!


     Автор: Tetyana Serbina

     Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено.