ГоловнаАксесуариАрхів (знято з виробництва)Запрошення на весілля Вертикальне з візерунком та сердечками (арт. 2607)

Запрошення на весілля Вертикальне з візерунком та сердечками (арт. 2607)

весільні запрошення 2607
0  грн.

Код товару: 76797

Характеристики
Тип аксесуару Запрошення
Форма Листівки
Можливість друку Так
Розмір
Висота 21 см
Ширина 7 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 20 шт
Строк виконання замовлення 1-3 дніВесільні запрошення 2607 виконані в ніжних пастельних тонах – близько до білого, з дещо бежевим відтінком або айворі.

Передня частина запрошення на весілля 2607 прикрашена візерунками. Візерунки виконані технікою тиснення зсередини, тому виглядають випуклими і являють собою абстрактні гілочки.

Два верхні сердечка зображені з золотистим обрамленням і в них знаходяться ініціали молодого та молодої. Також між цими серцями розташоване маленьке золотисте сердечко, що поєднує два великих.

Текст весільного запрошення 2607 ми друкуємо безкоштовно. Можете замовляти друк запрошень на весілля 2607 з іменами гостей або з порожнім місцем і вручну вписувати імена. Кожен з варіантів має свої переваги. В першому випадку ви економите час, а в другому – робите приємне своїм гостям, адже їм приємно знати, що ви їхнє ім’я писати самостійно. А те, що ви замовляли індивідуальний друк запрошень на весілля – буде зрозуміло по надрукованому тексту.

Радимо купити декілька додаткових весільних запрошень, щоб не виникало незручностей у зв’язку з появою непередбачуваних гостей і відсутністю листівок запрошень.

Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено. 

весільні запрошення 2607
весільні запрошення 2607

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар