ГоловнаАксесуариАрхів (знято з виробництва)Запрошення на весілля У вигляді конверту з маркою і печаткою (арт. 2595)

Запрошення на весілля У вигляді конверту з маркою і печаткою (арт. 2595)

Запрошення весільні 2595
0  грн.

Код товару: 76791

Характеристики
Тип аксесуару Запрошення
Колір всі
Форма Листівки
Можливість друку Так
Розмір
Висота 24,5 см
Ширина 17 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 20 шт
Строк виконання замовлення 1-3 дніВесільні запрошення 2595 причаровують з першого погляду. У них поєднано декілька стилів, але все настільки гармонійно, що відшукати чітку межу неможливо.

З однієї сторони, запрошення на весілля 2595 дещо старовинні, з затертими краями та у вигляді стародавніх конвертів. Конверт виходить, якщо скласти самого листа. Конверт запрошення на весілля 2595 заклеюється подібною до сургучевої печаткою. А спереду ми бачимо марку зі штампом та поле для підпису конверту вручну.

Якщо розкласти лист і прочитати його, то ми побачимо текст весільного запрошення 2595. На листі є три кратки, що додають веселого настрою запрошенню на весілля 2595. Ці три картинки показують нам молоду пару на зірних етапах - коли вони ще зустрічались, момент пропозиції, та весілля. Біля кожної картинки ви можете написати текст.

Текст запрошення на весілля ми друкуємо безкоштовно – виможете прислати його нам на пошту або ж разом з замовленням на сайті.

Радимо замовляти на 5-10% більше весільних запрошень з порожніми полями для гостей. Можуть з’явитись нові запрошені у вашому списку в ході підготовки. 

Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено. 

Запрошення весільні 2595
Запрошення весільні 2595

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар