Запрошення на весілля Тернопіль

     Весілля в Тернополі святкують згідно з найкращих українських традиції. Це місто та і вся Тернопільська область заслужили славу справжнього втілення всього українського. Українське весілля стало таким собі своєрідним стилем та в подібному значенні вживається вже як формат весілля. Звісно, в Тернополі проводять різного типу бенкети – аристократичні, вишукані, елегантні, тематичні, весілля 80-х років, в ковбойському стилі та інші найрізноманітніші святкування. Однак, далі мова піде про, так зване, українське весілля. А Тернопіль і Тернопільський край є, мабуть, його батьківщиною – хоча точно ніхто цього не скаже.

Перейти в розділ Весільні запрошення -->

запрошення на весілля зчервоною стрічкоюзапрошення на весілля сувійвишукане весільне запрошення
Запрошення на весілля (арт. 5409)Запрошення на весілля (арт. 5301)Запрошення на весілля  (арт. 3646)


     Допомогти гостям поринути з головою в пізнання нашої культури і відчути свою приналежність до справжнього українського духу зможе правильно підібраний декор, весільні аксесуари в Тернополі, вбрання молодят та сама програма святкування. Ніхто не зобов’язує вас повністю відтворювати колишні автентичні святкування, однак надати українського стилю вашому бенкету ніщо не завадить.
     Почнімо з запрошень на весілля в Тернополі. Запрошення на весілля в Тернопіль для української стилістики церемонії можна зробити саморобні запрошення на весілля. Можна також замовити на нашому сайті разом з іншими весільними аксесуарами в Тернополі запрошення на весілля. Для такого формату весільні запрошення в Тернопіль мають бути максимально простими. Різноманітні прикраси,типу страз, бантиків, камінців  на запрошеннях на весілля в Тернопіль не приймаються. Весыльны запрошення допускається зробити на односторонньому шматку паперу, з елементами старовини.

полові квіти для весілля

     Варто мати на увазі, що українське весілля – це аж ніяк не бідне весілля! Це навпаки дуже багате святкування, з безліччю страв національної кухні. Однак, наші предки цінували простоту і вважали саме її показником стилю та заможності. Не думайте, що економлячи на пишно прикрашених запрошеннях на весілля в Тернополі про вас складуть негативну думку. Ні, зовсім навпаки. В наш час знову повертається мода на вишукану і просту елегантність. Ваше запрошення на весілля в Тернопіль може бути прикрашене засушеною польовою квіткою або ж колоском. Повірте, це набагато шикарніше виглядатиме, ніж весільне запрошення з коштовним камінням.
     Щодо національних кольорів – це відомо всім – червоний, білий, чорний. Можна дещо відійти від автентики та використати блакитний і жовтий кольори.
     Декор бенкетної зали буде полягати у використанні глиняного посуду для декору. Не потрібно гостям сервірувати глиняні тарілки. А от страви в глиняний посуд можна помістити. Чудово було б подати напої (узвар або сік) у глиняних глечиках. Але перевірте, щоб зручно було наливати з них в келихи. Також в оформленні зали має бути присутнє дерево – стільці, столи, можна дещо грубої роботи, колоди або дрова просто для прикрас. Квіти використовуйте лише українські і краще польові – маки, волошки, ромашки і жито, до того ж, принесуть щастя подружжю.
     Залежно від пори року вашого весілля можна підбирати флористику – якщо буде можливо розмістіть букетики квітів на столах, не забувайте також про соняшники.

букет для українскього весілля

     Вбрання нареченої – це велика тема. Існує безліч українських весільних суконь. Фату можна прикрасити віночком з квітів та вплести в коси різнокольорові стрічки.
     Наречений традиційно буде у вишиванці. Тільки бажано на весілля одягати вишивану білого кольору.
     Букет нареченої теж виконується з польових квітів. Якщо ви будете замовляти флориста для весілля – у нього ж можна і замовити букет для нареченої та дружок. Флорист зробить усі квіти на весілля відповідними одне одному.
     Якщо ви одружуєтесь в Тернополі або в Тернопільській області – у вас багато знайомих, що цінують справжню українську культуру. Тому в запрошеннях на весілля в Тернополі опишіть майбутню тематику – можливо, гості виявлять бажання прийти в національному вбранні – натякніть, що такий одяг буде лише вітатись.
     Щодо музичного оформлення – тут усе просто. Українські польки, вальси та сучасні пісні українською мовою підійдуть якнайкраще. А цікаві розваги в стилі українського весілля забезпечить професійний ведучий або тамада.

     Автор: Tetyana Serbina
     Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено.