ГоловнаЗапрошенняЗапрошення на весілля Срібні з ніжним бантиком (арт. 2611)

Запрошення на весілля Срібні з ніжним бантиком (арт. 2611)

Buyuk-popular-2611-1022
Fairepart mariage  l gant zoom broche
2611
26  грн.

Код товару: 76803

Характеристики
Тип аксесуару Запрошення
Колір сріблясті
Форма Листівки
Можливість друку Так
Розмір
Висота 10,5 см
Ширина 26,5 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 5 шт
Строк виконання замовлення 1-3 дніГоворячи про запрошення на весілля 2611 хочеться сказати про ніжність, вишуканість, довершеність,стриманість та ще багато інших достоїнств.

А якщо просто описати зовнішній вигляд весільного запрошення 2611, то матимемо ось що: срібний картонний конвертик, прикрашений ніжним рожевим бантиком з невеликою брошкою сконструйований так, що вкладиш, який знаходиться всередині виглядає завдяки вкороченій передній стінці конверту.

По верхньому краю конверту запрошення на весілля 2611 проходить тиснена блискуча срібна полоса. Фактура картону незвичайна, а нагадує металеву поверхню. Хоча комусь вона може бути схожою і на інші матеріали.

Вкладиш теж доволі простий – такого ж срібного кольору, на нього друкується текст запрошення на весілля. Весільне запрошення 2611 можна надрукувати так, щоб в складеному вигляді гості бачили імена наречених. А вже потім, коли дістануть з конверту вкладиш, могли прочитати весь інший текст весільного запрошення.

Друкуємо на запрошенні на весілля текст безкоштовно. Можемо персонально на кожній листівці запрошенні надрукувати імена гостей.

Також, варто відмітити особливість даного весільного запрошення 2611. А полягає вона в тому, що явних ознак запрошення на весілля в ній немає, тому ви можете з легкістю замовляти такі запрошення на день народження, зустріч, навіть на діловий прийом для певних компаній.

Радимо замовити декілька додаткових запрошень на випадок, якщо з’являться нові гості.

Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено. 

Buyuk-popular-2611-1022
Fairepart mariage  l gant zoom broche
2611
Buyuk-popular-2611-1022
Fairepart mariage  l gant zoom broche
2611

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар