ГоловнаАксесуариАрхів (знято з виробництва)Запрошення на весілля Об'ємний фотоапарат (арт. 2600)

Запрошення на весілля Об'ємний фотоапарат (арт. 2600)

Запрошення весільні 2600
0  грн.

Код товару: 76793

Характеристики
Тип аксесуару Запрошення
Колір всі
Форма Об'ємні (3D)
Можливість друку Так
Розмір
Висота 6 см
Ширина 12 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 20 шт
Строк виконання замовлення 1-3 дні Весільні запрошення з кожним роком вдосконалюються та стають красивішими. Окрім цього, дизайнери запрошень на весілля намагаються вигадати якомога цікавішу модель, щоб вона неодмінно запам’ятовувалась гостям. До таких винаходів відноситься весільне запрошення 2600 з Нової Колекції 2014 року. 

Запрошення на весілля 2600 зроблене у формі фотоапарату. Справжнього об’ємного фотоапарату. Він розкладається таким чином, щоб гості змогли прочитати текст запрошення на весілля. А потім могли самостійно його скласти.

Дуже цікаві весільні запрошення 2600 і сувенір водночас стануть відмінною іграшкою для всіх членів родини. Замовляйте запрошення на весілля 2600,не вагаючись – воно неодмінно сподобається усім гостям.

Текст весільного запрошення ми друкуємо безкоштовно, на кожне запрошення друкуємо окреме ім’я гостя або ж можемо залишити порожнє місце.

Замовляючи весільні запрошення 2600, врахуйте що в ході підготовки до весілля можуть виникнути нові гості, тому замовте на 5-10% від загальної кількості більше штук з пустими стрічками для імен.

Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено.

Запрошення весільні 2600
Запрошення весільні 2600

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар

Код товару: 76823
0  грн.
Знято з виробництва