ГоловнаАксесуариАрхів (знято з виробництва)Запрошення на весілля Фігурки молодят (арт. 2610)

Запрошення на весілля Фігурки молодят (арт. 2610)

весільні запрошення 2610
0  грн.

Код товару: 76802

Характеристики
Тип аксесуару Запрошення
Форма Вбрання молодих
Конверт (в комплекті або ні) В комплекті
Можливість друку Так
Підставка В комплекті
Розмір
Висота 17,5 см
Ширина 11,5 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 20 шт
Строк виконання замовлення 1-3 дніТакі незвичайні весільні запрошення 2610 відіграють роль статуетки і листівки запрошення. Фігурки молодят, що обіймають одне одного вирізані по їхньому силуету. Запрошення на весілля 2610 дуже милі та красиві. Вони неодмінно займуть видне місце у ваших гостей, принаймні на деякий час. Так ваші запрошені завжди пам’ятатимуть про наближення вашого свята.

Наречена на запрошенні на весілля 2610 тримає червоний букет, також в її волоссі є червона прикраса, а у нареченого метелик та бутоньєрка червоного кольору. Ці невеличкі елементи роблять загальну картину набагато цікавішою.

Дизайнери весільних запрошень 2610 використали білу сукню нареченої, як основу для друку тексту. Ваш варіант тексту на запрошеннях на весілля 2610 ми друкуємо безкоштовно.

Просимо одразу зауважити, що місце для тексту на запрошенні обмежене. Тому, щоб все помістилось і надрукувати текстом нормального розміру, спробуйте максимально скоротити свій текст.

Запрошення на весілля 2610 комплектуються конвертом та підставкою, на яку опирається листівка і яка дає можливість їй стояти.

Нагадуємо, що краще замовити декілька запасних весільних запрошень, щоб можна було вручити їх тим гостям, які можуть з’явитись у вашому списку дещо пізніше.

Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено. 

весільні запрошення 2610
весільні запрошення 2610

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар