Весільні запрошення Львів

     Поговорімо про деталі в підготовці до весілля у Львові, про які існує ймовірність забути.
     Як це не дивно, на перше місце можуть вийти весільні запрошення у Львів на святкування. Звісно, наречені в передвесільній суєті можуть пам’ятати безліч речей. А от думка про таку важливу – як весільне запрошення у Львові – може просто вилетіти з голови. Тому, шановні молодята, не забувайте заздалегідь замовити весільні запрошення у Львові – адже ваше свято без гостей буде дещо не таким, як ви очікуєте. Дайте гостям можливість підготуватись до вашого визначного дня у Львові, придбати красиве вбрання та відмінити всі плани на день вашого весілля у Львові.

Перейти в розділ Весільні запрошення -->

запрошення на весілля зчервоною стрічкоюзапрошення на весілля сувійвишукане весільне запрошення
Запрошення на весілля (арт. 5409)Запрошення на весілля (арт. 5301)Запрошення на весілля  (арт. 3646)


     Ви здивуєтесь, якщо сказати. Що дуже часто наречені в останню мить замовляють запрошення на весілля у Львів – за декілька а то й за один день до самого свята. Зрозуміло, що навіть часу їх виготовити просто не залишається. Тому, щоб ваші весільні запрошення у Львів надрукувались вдало, вчасно і красиво – замовляйте їх за декілька тижнів або й місяців. Адже, ще потрібно їх відправити, запрошення на весілля у Львів для гостей з інших міст України повинні долетіти поштою.
     Щоб не забути запросити когось із гостей – складайте список запрошених. А весільні запрошення у Львів замовляйте на 5-10 відсотків більше з пустими стрічками для імен. Так ви зможете завжди додати будь-кого до вашого списку гостей.
     І ще маленька рекомендація по оформленню запрошень на весілля у Львові – для сім’ї можна відправити одну листівку запрошення, однак бажано вказати в розгорнутому вигляді всіх особисто. Наприклад, Шановні Марія, Петро та Наталочка. Якщо в сім’ї є діти, обов’язково впишіть їх в весільне запрошення у Львів. Адже відсутність їхніх імен в листівці свідчить про те, що їх на святі не чекають. Не забувайте нікого. Це дуже важливо для ваших гостей.
     Окрім весільних запрошень у Львові, варто загадати і про інші невеличкі аксесуари, без яких свято неможливе. Це букет нареченої, бутоньєрки для нареченого та його дружб і букети для дружок. Прийнято оформляти букет нареченої та бутоньєрку молодого в одному стилі. Також букетики дружок мають бути однакові між собою і мати спільні риси з букетом молодої. Те ж саме стосується і бутоньєрок свідків.
     Замовляйте букет нареченої та інші букети і бутоньєрки за декілька тижнів – однак просто узгодьте дату. За 1-2 дні до весілля подзвоніть і уточніть, чи все в силі і чи не забув про вас квітковий салон. Забирати букети потрібно зранку в день весілля,тому що живі квіти краще будуть зберігатись в погодних умовах салону квітів. В деяких містах прийнято, щоб букет нареченої приносив молодий в день весілля.
     Думаємо, що про автомобілі для весілля ви уже подбали, однак нагадаємо про прикраси для цих автомобілів. Прикрашати автомобілі потрібно буде зранку і краще доручити це завдання дружкам або сестрам. Самій нареченій, навряд чи буде коли займатись прикрашанням авто. Прикраси для машин можуть бути з живих квітів, стрічок, кульок.
     Важлива деталь – номер для шлюбної ночі. Не забудьте його замовити, або ж підготувати кімнату, в якій ви її проведете. Після весільного бенкету вам буде дуже приємно знати, що на вас чекає м’яке і затишне ліжко у прекрасному номері.
     Підготуйте келихи, шампанське та цукерки для поїздки на фото сесію з друзями. Це все може знадобитись.
     Насамкінець скажемо – не хвилюйтесь! Навіть якщо в останній момент вирине згадка про необхідну річ – нічого страшного. Вірні друзі та родичі прийдуть на допомогу і зроблять все можливе для вашого чудового настрою. Головне – постарайтесь отримати задоволення від свого свята.

     Автор: Tetyana Serbina
     Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено.