ГоловнаАксесуариАрхів (знято з виробництва)Весільне запрошення сувої в українському стилі з Ромбиками

Весільне запрошення сувої в українському стилі з Ромбиками

запрошення весільні національний стиль
0  грн.

Код товару: 76742

Характеристики
Тип аксесуару Запрошення
Колір Український національний
Форма Cувої
Можливість друку Так
Вартість друку фото (додатково) 3 грн/шт
Розмір
Висота 35 см
Ширина 20 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 15 шт Весільний бенкет, церемонія розпису та вінчання сьогодні досить часто проходить в українському національному стилі. Бажання бути ближче до культурних традицій та надбань українського народу все більше зростає. Сьогодні стає надзвичайно модно любити Україну, називати себе Українцями та носити українське національне вбрання – вишиванки, шаровари, вінки. Однак,якщо в повсякденному житті не дуже часто ми собі дозволяємо одягати вишиті сорочки, то на весілля маємо всі підстави показати всю красу українського народу.

Для цього потрібне правильне оформлення всієї церемонії та відповідність деталей. Не зважаючи на те, що український стиль є ніби єдиним, можливі декілька напрямів в стилізації весілля. В цьому вам допоможе досвідчений організатор весілля.

Наш сайт надає вам різноманітні весільні аксесуари в українському стилі, в тому числі і запрошення на весілля в національному стилі.

Дане весільне запрошення в українському стилі являє собою сувій бежевого кольору. Для зв’язування згорнутого сувою використовуються дві червоні стрічки – атласна і з органзи. Червоний колір стрічок якнайповніше відповідає українській культурі.

Запрошення на весілля у вигляді сувою з українською тематикою виготовлені ручною роботою. Це дозволяє вам створювати особливий власний дизайн, ми враховуємо деталі та ваші побажання. Можна змінити візерунок, колір тексту або його оформлення. Це все безкоштовно. Також безкоштовно надається можливість друку імен гостей та вашого тексту весільного запрошення.

Друк ваших фото на сувої буде здійснено за вашим бажанням, але за невелику додаткову плату.

Замовте декілька додаткових запрошень на весілля українському стилі – це допоможе уникнути незручностей в разі появи нових гостей.

запрошення весільні національний стиль
запрошення весільні національний стиль

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар

Код товару: 76742
0  грн.
На складі
Код товару: 76743
0  грн.
Знято з виробництва
Код товару: 76744
0  грн.
На складі
Код товару: 76741
0  грн.
На складі
Код товару: 76740
0  грн.
На складі