ГоловнаАксесуариВесільні аксесуари ручної роботиВесільна каліграфія

Весільна каліграфія

Весільна каліграфія – це підпис запрошень на весілля, бенкетних карток каліграфічним рукописним шрифтом за допомогою пера. Таке оформлення здійснюється досвідченим каліграфом на ваше замовлення.

Ви маєте чудову нагоду зробити ваше весілля особливим, оформивши його оригінальною каліграфією.

  • Ваше весілля дійсно стане розкішним, неперевершеним, дивовижним!
  • Сьогодні весільна каліграфія дуже популярна в Європі.
  • Каліграф може запропонувати вам декілька рукописних шрифтів на вибір.
Експерти сфери організації весіль погоджуються, що весільна каліграфія – це невід’ємна частина статусного та розкішного весілля. Та мало хто з наречених, гостей і навіть весільних організаторів в Україні знає про такий напрям – весільна каліграфія. Спробуємо виправити цю ситуацію.

Отже, весільна каліграфія – це мистецтво рукописного нанесення текстів на весільні запрошення, бенкетні картки, конверти для весільних запрошень, вітальні листівки.

Хто виконує написання текстів рукописними шрифтами?

Каліграф. Каліграф – це професія або ж, скоріше, покликання. Каліграфія – це мистецтво. Тому лише творчі, обдаровані та витривалі люди можуть стати справжніми каліграфами. Цю справу потрібно любити. Адже підписання навіть однієї бенкетної картки займає досить багато часу.

Весільна каліграфія – це один з напрямків каліграфії. Професійні каліграфи (а саме такий каліграф виконує наші запрошення) можуть працювати в декількох стилістичних напрямках. Тому ми маємо можливість запропонувати вам на вибір шрифт для ручного підписання весільних запрошень.

Якщо ви будете на весілля в якості гостя, можете замовити індивідуальне виготовлення вітальної листівки в конверті – наприклад, можна сумістити з основним подарунком. Така листівка залишить приємні спогади у наречених та виклише хвилю захоплень у всіх, хто буде її бачити. Адже це дуже незвично – отримати персональне привітання ручним каліграфічним підписом.

Всі листівки і запрошення ручної роботи. Ви можете замовити індивідуальний дизайн або ж надати нам порожні запрошення, в яких ми зробимо каліграфічне нанесення тексту.

Для урочистих подій, бенкетів високопоставлених осіб теж використовують каліграфічний підпис. Рукописні шрифти на бенкетних картках, запрошеннях на свята і весілля, зроблені не ручкою, а пером і тушшю виглядають надзвичайно чарівно, казково, стильно, шикарно. Епітетів можна написати безліч. І всі вони будуть найкращі.

Отже, щоб справити враження, підкреслити власний смак і стиль – замовляйте запрошення з весільною каліграфією, вітальні листівки з рукописними шрифтами, нанесеними тушшю на ваше замовлення. 

     Автор: Tetyana Serbina
     Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено.