ГоловнаАксесуариАрхів (знято з виробництва)Госьові картки ручної роботи Мереживо червоне

Госьові картки ручної роботи Мереживо червоне

Червоні гостьові картки ручної роботи
0  грн.

Код товару: 76764

Характеристики
Тип аксесуару Бенкетні картки
Колір Український національний
Форма Ажурні (з візерунком)
Можливість друку Так
Розмір
Висота 5,5 см
Ширина 9 см
Замовлення
Вартість друку Безкоштовно
Мінімальне замовлення 20 шт
Строк виконання замовлення до 10 днівБенкетні картки на весілля відіграють важливу роль – вони допомагають гостям правильно зайняти свої місця, не викликаючи суперечок за краще місце. Розумні наречені завжди правильно планують розсадку гостей на весіллі та замовляють надруковані іменні картки для гостей.

Для українського весілля можна замовити дані гостьові картки ручної роботи. Бенкетні картки виконані з перламутрового картону, відповідно білого і червоного кольору. Приклеєна червона смужка з вирізьбленим візерунком створює атмосферу загадковості або ж романтики. Весілля в українському стилі на сучасний манер – це новий напрям у весільній моді. Особливо актуальним він стає в 2014 році.

Молодята намагаються підкресли свою любов до Батьківщини, але до України сучасної. Уже не обов’язково чітко дотримуватись інструкцій з історії та використовувати лише, наприклад, візерунки з вишивок.

Сьогодні все частіше ми зустрічаємо оформлення весілля в національних кольорах – червоний, білий, чорний, блакитний, жовтий. Молоді люди творять нову історію і створюють нові традиції для прийдешніх поколінь – тому вам, як молодятам, можна слухати своє серце та організовувати свято, як бажає ваша душа. Адже любов до України не приховати – вона буде виднітись у деталях.

Щодо бенкетних карток – це нова традиція. Але ми можемо її робити українською, застосовуючи національні кольори. Тому такі мереживні гостьові картки в українському стилі на весілля  підійдуть якнайкраще.

Замовте декілька додаткових карток з пустими полями, куди за потреби впишете імена нових гостей.

Червоні гостьові картки ручної роботи
Червоні гостьові картки ручної роботи

Ваш коментарий вскоре появится на сайте, после проверки его модератором.

Залишити коментар

Код товару: 76763
0  грн.
Знято з виробництва